Интернет портал города Счастье

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Професійний ліцей автомобільного транспорту Nr. 50

E-mail Печать PDF

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту

   Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту був заснований  20 жовтня 1954 року, як школа № 2 фабрично-заводського навчання на базі будуправління Луганської ДРЕС.
   З того часу пройшло вже більше пів століття. За цей час було підготовлено більше 25 тисяч висококваліфікованих робітничих кадрів. Багато з них працюють на теренах нашої Батьківщини, інші у ближньому і дальньому зарубіжжі.
   Сьогодні це сучасний заклад освіти. Який має ліцензію на право здійснення освітньої діяльності за первинної професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищення кваліфікації за професіями:
- Кухар-кондитер
- Кухар
- Електрозварник ручного зварювання, газорізальник
- Машиніст крана автомобільного, водій категорії «С»
- Конторський службовець (бухгалтерія)
- Оператор комп’ютерного набору
- Продавець продовольчих товарів
- Водій категорії «В»
- Водій категорії «А»
- Слюсар з ремонту парогазотурбінного обладнання (для Луганської ТЕС)
- Слюсар з ремонту котельного та пилопідготовчого обладнання (для Луганської ТЕС)
- Слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії «С»
     Сучасні ринкові відносини поставили свої вимоги до профтехосвіти. У цих нових умовах потрібен був керівник, який вміє працювати незалежно від постійно змінюваних обставин, є реальна мета і не очікує ініціативу від вищого керівництва. Цим керівником і є нинішній директор ліцею Ткаченко Віктор Миколайович, який керує навчальним закладом вже понад 20 років.
    Сьогодні майже 400 ліцеїстів відвідують теоретичні і практичні заняття в аудиторіях та обладнаних майстернях ліцею. А ввечері йде госпрозрахункова підготовка водіїв, електрозварників, машиністів крану автомобільного, кухар-кондитерів та операторів ЕОМ на базі середньої освіти.
     98 педагогічних та технічних працівників докладають зусилля до того, щоб вивчити та виховати гарних фахівців, гідних громадян України. І ця праця дає суттєві результати.
За підсумками 2007-2008 навчального року  навчальний заклад зайняв 1 місце серед 77 ліцеїв області зі спорту 3 місце з загальноосвітньої і професійної підготовки. У 2007 році став переможцем обласного конкурсу „Патріот року”.
На базі ліцею діє обласна футбольна школа „Юність” і Українське козацтво.
     В ліцеї працюють спортивні гуртки та секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, греко-римської боротьби, боксу, рукопашного бою, легкої атлетики. Є великий спортивний комплекс з майданом для міні-футболу та баскетболу, тренажерна зала.
     Крім того для наших ліцеїстів створені всі умови для відпочинку. Є велика актова зала, у якої проходять святкові заходи, диско-зала, працюють різні гуртки за цікавістю, а саме: технічного мистецтва, танцювальної музики та ін.). Ведеться кропітка виховна робота, важливим її напрямком є патріотичне виховання і створення на базі ліцею козацького осередку «Луга-Кий», до складу якого увійшли кращі учні ліцею та педагогічні працівники. Головною ідеєю цієї організації – є виховання на козацьких традиціях гідних громадян та захисників Батьківщини.
     Можна з великою впевненістю сказати, що життя у нашому ліцеї кипить.
     Усі наші досягнення із року в рік дають підстави запевнятись у тому, що колектив Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту працює на свідомий результат та з надією дивитися у майбутнє, виховуючи нове покоління висококваліфікованих робітничих кадрів, в яких, як ніколи, є потреба нашої держави.

Наша адреса: Україна, 91480 м. Щастя, вул. Донецька, 121
Тел/факс: (0642) 96-03-30
Електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Материал для публикации прислал пользователь СПЛАТ50.

Обновлено 30.10.2008 13:31  

ПоделитьсяМиничат

Вкл/Выкл Звук Смайлы История Помощь Kide Chat

16:54-- admin: Всем привет!
16:44-- qassim: Speaking about surfing. I would say it is one of the best sports but good coverage is not given to this sport on international media. «link» «link» «link» «link» «link» I believe that there are wonderful business opportunities in Dubai. Also it is a wonderful place to live. «link» «link» «link» «link» «link» Summer in qassim is hot but in winter it usually rains and weatheris beautiful. «link» «link» «link» «link» «link»

Последнее сообщение 10 месяцев назад

Только зарегистрированые пользователи могут отправлять сообщения, Регистрация и Вход