Интернет портал города Счастье

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Професійний ліцей автомобільного транспорту Nr. 50

E-mail Печать PDF

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту

   Щастинський професійний ліцей автомобільного транспорту був заснований  20 жовтня 1954 року, як школа № 2 фабрично-заводського навчання на базі будуправління Луганської ДРЕС.
   З того часу пройшло вже більше пів століття. За цей час було підготовлено більше 25 тисяч висококваліфікованих робітничих кадрів. Багато з них працюють на теренах нашої Батьківщини, інші у ближньому і дальньому зарубіжжі.
   Сьогодні це сучасний заклад освіти. Який має ліцензію на право здійснення освітньої діяльності за первинної професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищення кваліфікації за професіями:
- Кухар-кондитер
- Кухар
- Електрозварник ручного зварювання, газорізальник
- Машиніст крана автомобільного, водій категорії «С»
- Конторський службовець (бухгалтерія)
- Оператор комп’ютерного набору
- Продавець продовольчих товарів
- Водій категорії «В»
- Водій категорії «А»
- Слюсар з ремонту парогазотурбінного обладнання (для Луганської ТЕС)
- Слюсар з ремонту котельного та пилопідготовчого обладнання (для Луганської ТЕС)
- Слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії «С»
     Сучасні ринкові відносини поставили свої вимоги до профтехосвіти. У цих нових умовах потрібен був керівник, який вміє працювати незалежно від постійно змінюваних обставин, є реальна мета і не очікує ініціативу від вищого керівництва. Цим керівником і є нинішній директор ліцею Ткаченко Віктор Миколайович, який керує навчальним закладом вже понад 20 років.
    Сьогодні майже 400 ліцеїстів відвідують теоретичні і практичні заняття в аудиторіях та обладнаних майстернях ліцею. А ввечері йде госпрозрахункова підготовка водіїв, електрозварників, машиністів крану автомобільного, кухар-кондитерів та операторів ЕОМ на базі середньої освіти.
     98 педагогічних та технічних працівників докладають зусилля до того, щоб вивчити та виховати гарних фахівців, гідних громадян України. І ця праця дає суттєві результати.
За підсумками 2007-2008 навчального року  навчальний заклад зайняв 1 місце серед 77 ліцеїв області зі спорту 3 місце з загальноосвітньої і професійної підготовки. У 2007 році став переможцем обласного конкурсу „Патріот року”.
На базі ліцею діє обласна футбольна школа „Юність” і Українське козацтво.
     В ліцеї працюють спортивні гуртки та секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, греко-римської боротьби, боксу, рукопашного бою, легкої атлетики. Є великий спортивний комплекс з майданом для міні-футболу та баскетболу, тренажерна зала.
     Крім того для наших ліцеїстів створені всі умови для відпочинку. Є велика актова зала, у якої проходять святкові заходи, диско-зала, працюють різні гуртки за цікавістю, а саме: технічного мистецтва, танцювальної музики та ін.). Ведеться кропітка виховна робота, важливим її напрямком є патріотичне виховання і створення на базі ліцею козацького осередку «Луга-Кий», до складу якого увійшли кращі учні ліцею та педагогічні працівники. Головною ідеєю цієї організації – є виховання на козацьких традиціях гідних громадян та захисників Батьківщини.
     Можна з великою впевненістю сказати, що життя у нашому ліцеї кипить.
     Усі наші досягнення із року в рік дають підстави запевнятись у тому, що колектив Щастинського професійного ліцею автомобільного транспорту працює на свідомий результат та з надією дивитися у майбутнє, виховуючи нове покоління висококваліфікованих робітничих кадрів, в яких, як ніколи, є потреба нашої держави.

Наша адреса: Україна, 91480 м. Щастя, вул. Донецька, 121
Тел/факс: (0642) 96-03-30
Електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Материал для публикации прислал пользователь СПЛАТ50.

Обновлено 30.10.2008 13:31  

ПоделитьсяМиничат

Вкл/Выкл Звук Смайлы История Помощь Kide Chat

16:54-- admin: Всем привет!

Последнее сообщение 95 месяцев назад

Только зарегистрированые пользователи могут отправлять сообщения, Регистрация и Вход